Facebook

Pokrowiec na butlę gazową

  • Numer katalogowy: 7126
  • Producent: Weber
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: Wysyłka 24h
  • Dostawa od: 0,00 zł
  • Cena brutto: 74,90 zł
  • szt.
Wytrzymały, czarny pokrowiec do schowania butli gazowej. Pokrowiec wykonany z wodoszczelengo PCV. Wewnątrz z poliestru.

Gwarancja firmy Weber nawet do 25 lat


Kto zdecyduje się dziś na zakup naszego produktu, to wraz z produktem Premium zakupił również gwarancję Premium. 

A ponieważ jesteśmy głęboko przekonani o jakości naszych produktów, zapewniamy gwarancję do 25 lat.


Gwarancja weber

Dokładne szczegóły dotyczące gwarancji na nasze produkty, zaczerpniecie z tabeli gwarancyjnej.

Nie ważne, czy właśnie informujecie się przed dokonaniem zakupu, czy też jesteście już posiadaczem grilla Weber.

Grille Weber, które nie zostały zakupione u autoryzowanego sprzedawcy, nie korzystają z żadnych gwarancji producenta.

Nasza rada: Sprawdź zanim kupisz, czy sprzedawca jest autoryzowanym sprzedawcą grilli i akcesoriów firmy Weber. Zapytaj go także o warunki gwarancyjne. Jest to szczególnie ważne przy zakupie produktów Weber w Internecie. Tylko wtedy możesz skorzystać z pełnej gwarancji firmy Weber.

  Ceny przesyłek

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD.

Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł  są wysyłane bezpłatnie. 
Zamówienia na kwotę do 300 zł  wysyłamy za 20 zł.
Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach otwarcia salonu

Jeżeli złożyli Państwo zamówienie na więcej niż jeden towar opłata za pobranie naliczana jest jednorazowo do całego zamówienia. 
    Dostawa weber             Przesyłka kurierska

  Przesyłki są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy DPD. Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50kg lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.
  O wysłaniu towaru zostaniecie Państwo poinformowani mailem zmieniającym status zlecenia wysyłki na 'Zrealizowane'. Przed przyjazdem kurier w większości przypadków zadzwoni do Państwa, aby ustalić godzinę doręczenia przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem. Niestety nie mamy możliwości zamawiania przesyłek na konkretna godzinę jak również na konkretny przedział czasowy (np. po godz. 17tej lub do godz. 12tej)
Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne lub sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta. W takim wypadku przed potwierdzeniem zamówienia Sklep poinformuje Klienta o przewidywanym terminie dostawy i ustali, czy Klient podtrzymuje swoje zamówienie.
2. O terminie realizacji zamówienia Klient informowany jest podczas weryfikacji zamówienia (telefonicznej bądź poprzez pocztę elektroniczną), która odbywa się w ciągu 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.
 


 

 Przesyłki ciężkie

  Za przesyłkę ciężką uważany jest każdy produkt powyżej 31,5kg, czyli m. in.: grille gazowe. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc do jej wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu, gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurierzy żadnej firmy kurierskiej w kraju nie mają obowiązku wnoszenia paczek powyżej 31,5kg. Trzeba jednak zaznaczyć, że większość z nich pomaga nieodpłatnie wnosić towary.  Wysyłka zamówienia na kilka towarów

  Przesyłki znajdujące się w Państwa zamówieniu są wysyłane oddzielnie, niekiedy nawet różnymi firmami kurierskimi. Nawet w przypadku wysyłki tą samą firmą kurierską może się zdarzyć, że ciężkich przesyłek nie dostarczy ten sam kurier.
  Jeżeli kurier doręczy Państwu tylko jedną przesyłkę, nie oznacza to, że za chwilę nie zjawi się spedytor z resztą zamówienia. Doradcy Handlowi ustawiają wysyłki w ten sposób, aby wszystkie zamówione przez Państwa towary dotarły jednego dnia.  Zmiana adresu dostawy

  Towar zostanie wysłany do Państwa na adres podany w formularzu danych osobowych w polu 'Adres dostawy'. Aby go zmienić, należy wprowadzić nowy adres, używając formularza dostępnego po kliknięciu na ikonę "Zmień adres" przy wyborze sposobu dostawy przesyłki.
  Po dokonaniu korekt należy kliknąć "Kontynuuj". Adres, na który dostarczona zostanie przesyłka, podany będzie w przesłanym do Państwa w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Jeżeli nastąpi konieczność zmiany adresu dostawy już po złożeniu zamówienia, należy skontaktować się z naszym sklepem za pośrednictwem infolinii lub e-mailem (zawsze pamiętając o podaniu numeru zamówienia).


 Postępowanie w przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki

  W przypadku Państwa nieobecności kurier pozostawi awizo z informacją, kiedy i gdzie możecie Państwo odebrać przesyłkę lub zamówić kolejną dostawę. Dostawa awizowanej przesyłki dokonywana jest bezpłatnie. Termin odbioru wynosi trzy dni liczone od dnia pozostawienia awizo.
  W szczególnych przypadkach, za zgodą firmy kurierskiej możliwe jest jego przedłużenie, jednak warunki należy indywidualnie ustalić dzwoniąc na numer podany na awizo. Po tym terminie towar zostanie zwrócony do magazynu Webergrille.pl lub naszego dostawcy.
  Ponowne jego dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy. W przypadku nieodebrania zamówionego towaru do 30 dni zostanie on przeznaczony do dalszej sprzedaży. Zwroty towaru

  Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Szcegółowy opis zasad zwrotu towarów jest udostępniony w regulaminie sklepu pod adresem http://top-grille.pl/webpage/regulamin.htmlMontaż grilli

Isnieje możliwość zamówienia grill z opcją montażu u klienta. Tak opcja jest bezpłatna w przypadku zakupu grilli gazowych i wybranych modeli grilli węglowych na terenie Warszawy i okolic w dogodnym terminie dla klienta. Usługa montażu możliwa jest wyłącznie w dni od poniedziałku do piątku włącznie w godzinach między 9.00 a 20.00

 

 

weber historia

 

weber sklep

To chyba musiała być fascynacja kulistym kształtem, która ponad 50 lat temu zainspirowała  George’a Stephena do stworzenia ikony ze zwykłej boi. Stephen, który pracował wówczas w chicagowskiej fabryce boi Weber Brother Metal Works, zamontował po prostu do połówki boi trzy nogi i przykrył całość pokrywą.

W taki sposób narodził się grill kulisty, a wraz z nim nowoczesna era grillowania na węglu drzewnym.

 

Weber® – kultura grillowania na najwyższym poziomie

 W 1952 r. Weber® zrewolucjonizował kulturę grillowania. To, czemu przed laty dał początek legendarny grill kulisty, przerodziło się z czasem w powszechną radość z grillowania na doskonale zaprojektowanych pod względem technicznym i estetycznym urządzeniach. Grillowanie przy użyciu produktów firmy Weber® gwarantuje Państwu zawsze optymalne rezultaty: umożliwia przygotowywanie potraw metodą bezpośrednią jak i pośrednią, z zamkniętą pokrywą, przy czym temperatura i obieg powietrza w kotle grilla węglowego są sterowane zasuwami wentylacyjnymi, co eliminuje konieczność uciążliwej regulacji wysokości rusztu.

 
grill weglowy warszawa
Po pierwsze bezpieczeństwo

 Nowe elementy grillów Weber – nowe, rozmieszczone w większej odległości uchwyty, nienagrzewający się uchwyt pokrywy, termometr w pokrywie oraz izolowane zasuwy wentylacyjne – zapewniają jeszcze większą ochronę.

Produkty Weber® oferują Państwu optymalne bezpieczeństwo, wszechstronność i wygodę!

  Wybierz oryginał.   
 
Jeśli zdecydują się Państwo na zakup oryginalnych produktów Weber®, postawią Państwo na wieloletnią tradycję opartą na doświadczeniu, innowacyjnych rozwiązaniach i wysokiej jakości. Grille Weber® są niezwykle trwałe, ponieważ ich proces produkcji jest bardzo pracochłonny. Pokrywy i kotły są wykonane z wysokiej jakości grubościennej i ubogiej w węgiel stali, która w temperaturze 870 °C optymalnie łączy się z wypalaną emalią.
 
Z tego względu – i jeszcze z wielu innych – decyzja o zakupie grilla Weber®rozpalanie webera
jest słuszną decyzją, gwarantującą przez wiele lat radość z doskonałych rezultatów grillowania!

 Pobierz najnowszy magazyn o grillowaniu GRILL ON by WeberProdukty powiązane
Polecane artykuły Wszystkie artykuły
Thumb_33-jakie-akcesoria-na-grill

Jakie akcesoria do grilla?

23-05-2016
Przeglądając szeroki asortyment Top Grille zastanawiasz się czy akcesoria do grillowania są Ci w ogóle potrzebne? Czy znajdziesz dla nich zastosowanie gdzieś indziej, oprócz grillowych spotkań? Poniższy artykuł będzie prezentacją akcesoriów, które sprawdzą się idealnie nie tylko... więcej
Thumb_32-kupowanie-miesa-na-grill

Jak kupować mięso na grilla?

13-05-2016
Każdy miłośnik grilla ma swoje indywidualne smakowe upodobania – to nie ulega wątpliwości. Jednak wszyscy z pewnością zgodzą się co do jednego – nikt nie lubi spożywać nieświeżego jedzenia. Jak więc ustrzec się przed niechcianymi niespodziankami? Podpowiadamy jak dobrać mięso... więcej
Thumb_31-Azjatycka-kuchnia-blog

Azjatycka kuchnia na grillu

10-05-2016
Połączenie grilla i azjatyckich smaków może wydawać się zadaniem niemożliwym do wykonania. Tymczasem nie tylko jest to smaczny duet, ale przede wszystkim niezwykle prosty do wykonania. Przedstawiamy kilka przykładów potraw grillowanych o zabarwieniu azjatyckim więcej