Facebook

Pokrowiec na butlę gazową

  • Numer katalogowy: 7126
  • Producent: Weber
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: Wysyłka 24h
  • Dostawa od: 12,00 zł
  • Cena brutto: 74,90 zł
  • szt.
Wytrzymały, czarny pokrowiec do schowania butli gazowej. Pokrowiec wykonany z wodoszczelengo PCV. Wewnątrz z poliestru.

GWARANCJA FIRMY WEBER

JAKOŚĆ FIRMY WEBER Z GWARANCJĄ DO 25 LAT PRZY ZAKUPIE GRILLA FIRMY WEBER

Kto dziś zdecyduje się na zakup grilla firmy Weber, ten wraz z produktem wysokiej jakości uzyskał również pośrednio gwarancję Premium.

 

  Ceny przesyłek

Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem DPD.

Zamówienia na kwotę powyżej 300 zł  są wysyłane bezpłatnie. 
Zamówienia na kwotę do 300 zł  wysyłamy za 20 zł.
Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach otwarcia salonu

Jeżeli złożyli Państwo zamówienie na więcej niż jeden towar opłata za pobranie naliczana jest jednorazowo do całego zamówienia. 
    Dostawa weber             Przesyłka kurierska

  Przesyłki są wysyłane do Państwa za pośrednictwem firmy DPD. Zasadą jest doręczenie przesyłki przez kuriera następnego dnia roboczego po dniu wysłania. Jednak w przypadku wysłania paczek przekraczających 50kg lub do miejscowości poniżej 50 000 mieszkańców przesyłka może być dostarczona do dwóch dni roboczych.
  O wysłaniu towaru zostaniecie Państwo poinformowani mailem zmieniającym status zlecenia wysyłki na 'Zrealizowane'. Przed przyjazdem kurier w większości przypadków zadzwoni do Państwa, aby ustalić godzinę doręczenia przesyłki, jednak nie jest to jego obowiązkiem. Niestety nie mamy możliwości zamawiania przesyłek na konkretna godzinę jak również na konkretny przedział czasowy (np. po godz. 17tej lub do godz. 12tej)
Termin realizacji zamówienia zazwyczaj nie przekracza 7 dni roboczych. Wyjątek stanowić mogą zamówienia na artykuły aktualnie niedostępne lub sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta. W takim wypadku przed potwierdzeniem zamówienia Sklep poinformuje Klienta o przewidywanym terminie dostawy i ustali, czy Klient podtrzymuje swoje zamówienie.
2. O terminie realizacji zamówienia Klient informowany jest podczas weryfikacji zamówienia (telefonicznej bądź poprzez pocztę elektroniczną), która odbywa się w ciągu 24h (w dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.
 


 

 Przesyłki ciężkie

  Za przesyłkę ciężką uważany jest każdy produkt powyżej 31,5kg, czyli m. in.: grille gazowe. W związku z tym przy odbiorze powinni Państwo postarać się o pomoc do jej wniesienia i ustawienia we wskazanym miejscu, gdyż zakres obowiązków kuriera ogranicza się w takim przypadku do rozładowania przywiezionej przesyłki. Kurierzy żadnej firmy kurierskiej w kraju nie mają obowiązku wnoszenia paczek powyżej 31,5kg. Trzeba jednak zaznaczyć, że większość z nich pomaga nieodpłatnie wnosić towary.  Wysyłka zamówienia na kilka towarów

  Przesyłki znajdujące się w Państwa zamówieniu są wysyłane oddzielnie, niekiedy nawet różnymi firmami kurierskimi. Nawet w przypadku wysyłki tą samą firmą kurierską może się zdarzyć, że ciężkich przesyłek nie dostarczy ten sam kurier.
  Jeżeli kurier doręczy Państwu tylko jedną przesyłkę, nie oznacza to, że za chwilę nie zjawi się spedytor z resztą zamówienia. Doradcy Handlowi ustawiają wysyłki w ten sposób, aby wszystkie zamówione przez Państwa towary dotarły jednego dnia.  Zmiana adresu dostawy

  Towar zostanie wysłany do Państwa na adres podany w formularzu danych osobowych w polu 'Adres dostawy'. Aby go zmienić, należy wprowadzić nowy adres, używając formularza dostępnego po kliknięciu na ikonę "Zmień adres" przy wyborze sposobu dostawy przesyłki.
  Po dokonaniu korekt należy kliknąć "Kontynuuj". Adres, na który dostarczona zostanie przesyłka, podany będzie w przesłanym do Państwa w e-mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Jeżeli nastąpi konieczność zmiany adresu dostawy już po złożeniu zamówienia, należy skontaktować się z naszym sklepem za pośrednictwem infolinii lub e-mailem (zawsze pamiętając o podaniu numeru zamówienia).


 Postępowanie w przypadku nieobecności odbiorcy przesyłki

  W przypadku Państwa nieobecności kurier pozostawi awizo z informacją, kiedy i gdzie możecie Państwo odebrać przesyłkę lub zamówić kolejną dostawę. Dostawa awizowanej przesyłki dokonywana jest bezpłatnie. Termin odbioru wynosi trzy dni liczone od dnia pozostawienia awizo.
  W szczególnych przypadkach, za zgodą firmy kurierskiej możliwe jest jego przedłużenie, jednak warunki należy indywidualnie ustalić dzwoniąc na numer podany na awizo. Po tym terminie towar zostanie zwrócony do magazynu Webergrille.pl lub naszego dostawcy.
  Ponowne jego dostarczenie będzie możliwe po pokryciu opłat wynikających z jego zwrotu, równych kosztom dostawy. W przypadku nieodebrania zamówionego towaru do 30 dni zostanie on przeznaczony do dalszej sprzedaży. Zwroty towaru

  Nasz sklep w pełni respektuje Państwa prawa wynikające z ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. (Dz. U. Nr 22, poz. 271). Szcegółowy opis zasad zwrotu towarów jest udostępniony w regulaminie sklepu pod adresem http://top-grille.pl/webpage/regulamin.htmlMontaż grilli

Isnieje możliwość zamówienia grill z opcją montażu u klienta. Tak opcja jest bezpłatna w przypadku zakupu grilli gazowych i wybranych modeli grilli węglowych na terenie Warszawy i okolic w dogodnym terminie dla klienta. Usługa montażu możliwa jest wyłącznie w dni od poniedziałku do piątku włącznie w godzinach między 9.00 a 20.00

 

 

weber historia

 

weber sklep

Najprawdopodobniej to fascynacja kulistym kształtem, ponad 60 lat temu zainspirowała  George’a Stephena do stworzenia ikony ze zwykłej boi. Stephen, który pracował wówczas w chicagowskiej fabryce boi Weber Brother Metal Works, zamontował po prostu do połówki boi trzy nogi i przykrył całość pokrywą.

W taki sposób narodził się grill kulisty, a wraz z nim nowoczesna era grillowania na węglu drzewnym.

 

 

Weber® – kultura grillowania na najwyższym poziomie

 W 1952 r. Weber® zrewolucjonizował kulturę grillowania. To, czemu przed laty dał początek legendarny grill kulisty, przerodziło się z czasem w powszechną radość z grillowania na doskonale zaprojektowanych pod względem technicznym i estetycznym urządzeniach. Obecnie proponujemy Państwu bogaty wybór profesjonalnych grillów elektrycznych, gazowych i węglowych. Grillowanie przy użyciu produktów firmy Weber® gwarantuje Państwu zawsze optymalne rezultaty: umożliwia przygotowywanie potraw metodą bezpośrednią jak i pośrednią, z zamkniętą pokrywą, przy czym temperatura i obieg powietrza w kotle grilla węglowego(http://www.top-grille.pl/category/grille-weglowe-5) są sterowane zasuwami wentylacyjnymi, co eliminuje konieczność uciążliwej regulacji wysokości rusztu.

 

 
grill weglowy warszawa

Po pierwsze bezpieczeństwo


Nowe elementy grillów Weber, jak rozmieszczone w większej odległości uchwyty, nienagrzewający się rączki pokrywy, termometr w pokrywie oraz izolowane zasuwy wentylacyjne – zapewniają jeszcze większą ochronę.

Produkty Weber® oferują Państwu optymalne bezpieczeństwo, wszechstronność i wygodę!

Wybierz oryginał.   

 

Jeśli zdecydują się Państwo na zakup oryginalnych produktów Weber®, postawią Państwo na wieloletnią tradycję opartą na doświadczeniu, innowacyjnych rozwiązaniach i wysokiej jakości. Grille Weber® są niezwykle trwałe, a proces ich produkcji nadzwyczaj pracochłonny, ponieważ wkładamy w konstrukcję naszych produktów całe nasze serce i umiejętności. Pokrywy i kotły są wykonane z wysokiej jakości grubościennej i ubogiej w węgiel stali, która w temperaturze 870 °C optymalnie łączy się z wypalaną emalią.rozpalanie webera

 

Z tego, jak i wielu innych względów, decyzja o zakupie grilla Weber®

jest decyzją słuszną, gwarantującą przez wiele lat radość z doskonałych rezultatów grillowania!

 Pobierz najnowszy magazyn o grillowaniu GRILL ON by WeberProdukty powiązane
Polecane artykuły Wszystkie artykuły
Thumb_57-GRILLOWE-POSTANOWIENIA-male

Top 6 noworocznych postanowień dla miłośników grillowania – cz. 1

29-12-2016
Noworoczne postanowienia to dla wielu nieodłączny element powitania nowego roku. I choć większość z nich z pewnością pozostanie w strefie planów, warto jest postawić i przede wszystkim zrealizować te związane z odpowiednią pielęgnacją grilla. W ostatnim w tym roku wpisie podajemy... więcej
Thumb_56-zimowe-grillowanie-male

Zimowe grillowanie

16-12-2016
Grillowanie zimą wydaje się być czymś niezwykle skomplikowanym do zrealizowania. Tymczasem nie jest to zadanie bardzo trudne, warto się jednak do niego odpowiednio przygotować. Podpowiadamy w jaki sprzęt się zaopatrzyć i o czym warto pamiętać, grillując zimową porą. więcej
Thumb_55-grill-weglowy-budowa-historia-male

Grill węglowy – ewolucja i działanie

30-11-2016
Grill węglowy to jeden z najbardziej popularnych rodzajów, jakie można spotkać zarówno na sklepowych pólkach czy domowych ogródkach. Był on pierwowzorem, a ponadto pozwala na wiele możliwości w przygotowywaniu pysznych i zdrowych potraw. Jaka była ewolucja tego typu grilla i jakie są... więcej