Facebook

Prasa do hamburgerów: duża

  • Numer katalogowy: 6483
  • Producent: Weber
  • Kod producenta: 077924012020
  • Dostępność: Jest
  • Czas realizacji: Wysyłka 24h
  • Dostawa od: 12,00 zł
  • Cena brutto: 69,90 zł
  • szt.

Prasa do hamburgerów

Zdrowe odżywianie jest coraz bardziej modne. Liczba osób, która chce rozpocząć zdrowy tryb życia stale rośnie. Jak powszechnie wiadomo – kluczową rolę gra tutaj odżywianie. Nie każdy chce rezygnować z pysznych przekąsek, takich jak np. hamburgery, które w swojej oryginalnej postaci są niestety tłuste i szkodliwe dla naszego organizmu. Jednak czy hamburger może być zdrowy? Oczywiście, że tak. Wszystko zależy od doboru składników.

Prasa do hamburgerów dla wymagających

Akcesoria Weber robione są z myślą o ułatwieniu i uprzyjemnieniu przygotowania posiłków. Prasa do hamburgerów pozwala na formowanie perfekcyjnych porcji kotletów z mielonego mięsa albo warzyw o wadze 115 lub 225 gramów, perfekcyjnie dopasowanych do bułek. Wystarczy zaopatrzyć się w mięso dobrego gatunku i nic więcej nie stoi na drodze do przygotowania zdrowych burgerów.

A może mini?

Jeżeli szukasz rozwiązania, które pomoże Ci w przyrządzaniu “bardziej kompaktowych” burgerów na mniejsze przyjęcia, sprawdź naszą prasę do mini hamburgerów. Jej rozmiary sprawiają, że jest mobilna, co znacznie ułatwia organizację imprezy w ogrodzie.

Zdejmowany, nylonowy uchwyt pozwala na bezproblemowe czyszczenie zarówno za pomocą zwykłych środków higienicznych, jak i do umycia za pomocą zmywarki.

Materiał: Tworzywo sztuczne

Srednica: 12cm

GRILLE WEBER – PRECYZJA I TRADYCJA W TWOIM ZASIĘGU

Oficjalny sklep internetowy Top-Grille.pl z produktami Weber Polska to firma, która już od 65 lat dba o to, by Twój grill był bezpieczny i spełniał swoje funkcje. Stawiamy na prostotę i wydajność. Szanujemy Twój czas i nie szukamy skomplikowanych rozwiązań. Uważamy, że nie trzeba zmieniać czegoś, co działa dobrze.

Odwiedź nasz salon wirtualnie!

 

Polecane artykuły Wszystkie artykuły
GENESIS®  II - NOWA GENERACJA GRILLA GAZOWEGO

GENESIS® II - NOWA GENERACJA GRILLA GAZOWEGO

16-04-2018
GENESIS® II - NOWA GENERACJA GRILLA GAZOWEGONowe grille Genesis® II i Genesis® II LX — towarzysze we wszystkich wyjątkowych chwilach. więcej
Jesienne grillowanie

Jesienne grillowanie

31-10-2017
Chociaż sezon do grillowania dla większości z nas już minął, tak naprawdę moment na idealne grillowanie… nie istnieje. Każda pora ma swoje zalety, jak i wady. Zdecydowanie jedną z największych zalet grillowania jesienią jest specyficzny klimat, jakiego nie daje żadna inna pora w... więcej
Dlaczego Polacy lubią grillować?

Dlaczego Polacy lubią grillować?

26-10-2017
Z faktem, iż jesteśmy w absolutnej czołówce jako naród, jeśli chodzi o grillowanie nikt się chyba nie będzie kłócił. Polacy uwielbiają grillować. Dlaczego w kraju, w którym dni dobrych na grillowanie jest mało, jest tak wielu zapaleńców tego sposobu spędzania czasu? Odpowiedź w... więcej