Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Infolinia: +48 506 807 708

Co nas czeka w 2019

10-09-2018

Niewiele rzeczy kręci nasz zespół bardziej niż nowy produkt Webera. Z niecierpliwością oczekujemy nowości przewidzianych na przyszły rok. Nie różnimy się w tym od naszych klientów i dzielimy tę samą miłość do marki Weber.

Najnowsza oferta produktów pojawiła się na początku tego roku, kiedy to firma wprowadziła do rodziny Weber, absolutnie wspaniały nowy grill Weber Pulse (U nas dostępny na początku przyszłego roku). Ten elektryczny grill zmieni sposób, w jaki ludzie będą grillować. Może minąć trochę czasu, zanim zostanie zaakceptowany przez purystów grilli węglowych, ale wierzymy, że tak będzie. To fantastyczny, wszechstronny grill!

 

Elektryczny grill Weber Pulse dostępny jest w dwóch modelach: Weber Pulse 1000 i Weber Pulse 2000. Ten stylowy i mocny grill Weber jest idealny dla tych, którzy nie mogą korzystać z grilla gazowego lub węglowego na balkonie lub tarasie. Weber Pulse 1000 wytwarza 1800 watów i jest idealny do bezpośredniego grillowania, np. Steki, hamburgery, kotlety i bekon. Z kolei Pulse 2000 ma dwa elementy grzewcze o mocy 2200 watów i można je kontrolować niezależnie za pomocą 2 pokręteł. Oznacza to, że wyłączając jeden z elementów grzejnych, można grillować lub piec duże porcje mięsa pośrednio.

Weber Pulse jest dostarczany z rusztem żeliwnym – który znakomicie sprawdza się przy pieczeniu mięsa. Gęste kraty rusztu utrzymują bardzo wysoką temperaturę, a co ważniejsze, ciepło rozkłada się równomiernie, co zmniejsza ryzyko zimnych miejsc w grillu.

W 2017 roku na rynku pojawił się pierwszy model linii Weber iGrill - świetny sposób, aby ocenić temperaturę grilla, a także temperaturę wewnętrzną mięsa. Działa w połączeniu ze smartfonem i tabletem co pozwala nam osiągnąć oczekiwany stopień wypieczenia mięsa. Nowa gama Weber Pulse jest posiada zintegrowany termometr iGrill, dzięki czemu ustawisz żądaną temperaturę grilla oraz sprawdzisz temperaturę mięsa.

 

W nadchodzącym sezonie czekają nas również duże zmiany w naszym sztandarowym grillu węglowym, czyli MasterTouch, którego większość z was zna i kocha. To będzie tak naprawdę grill drugiej generacji, ponieważ oryginał był zaprezentowany w 1992 roku, a następnie w 2015 roku przeszedł face lifting. Jest to prawdziwy rarytas dla miłośników grillowania - pełen funkcji, które decydują o jego wszechstronności i dają możliwość grillowania prawie wszystkiego!

Master Touch zachowuje najlepsze cechy poprzedniego modelu i dodaje do niego jeszcze więcej i to jest najbardziej ekscytujące dla nas wszystkich! Nowa nazwa jest bardzo długa- „Master-Touch GBS Premium E-5775”, więc po prostu określmy go mianem "Nowy Master-Touch", a może - trzecia generacja MasterTouch firmy Weber? Jakkolwiek go nie nazwiemy, jest to grill 3 w 1; Idealny do grillowania, wędzenia i pieczenia, a dodatkowo posiada następujące cechy:

- Specjalny znaczek na pokrywie

- Sprężynowy wymienny zawias pokrywy

- umożliwia zdejmowanie go w celu zamontowania rożna

- Ruszt ze stali nierdzewnej GBS

- Zdejmowany ruszt do steków sear grate

- Wspornik do iGrill-a

- Char Ring i system dyfuzorów, które poprawiają grillowanie, wędzenie oraz pieczenie

- Ulepszona regulacja dopływu powietrza przez otwory wentylacyjne w kształcie litery "P"

Nowy MasterTouch to wspaniale zapowiadający się model grilla który powinien zaspokoić potrzeby każdego klienta. Mówi się, że podczas testów szefowie kuchni Webera nawet przez piętnaście godzin mogli korzystać z możliwości tego urządzenia, ale dla zwykłych użytkowników bardziej realistyczne byłoby stwierdzenie, że można spodziewać się nawet 6 godzin palenia przy jednym napełnieniu komina brykietem Weber - co daje nowy wymiar grillowania i to wszystko dzięki nowemu modelowi MasterTouch!

Warto nam zaufać