Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Infolinia: +48 506 807 708

Jaki grill kupić?


Jaki grill Weber kupić? Gazowy, węglowy czy elektryczny?

Marka Weber oferuje różnorodność dla każdego pasjonata grillowania. Dzięki temu bez trudu dobierzesz grill na miarę swoich potrzeb i dostosowanego do umiejętności.

Bez znaczenia, czy lubisz grillować na węglu drzewnym lub brykiecie, czy lubisz szybkie i bezproblemowe grillowanie gazowe lub potrafisz przyrządzać idealne steki na grillu elektrycznym – w ofercie Weber znajdziesz grill idealny dla siebie.

Co łączy różne rodzaje grillów Weber ze sobą?

Przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Są to produkty z wyższej półki. Dla bardziej wymagających odbiorców, którzy chcą cieszyć się komfortowym i wygodnym grillowaniem przez długie lata. Dowodem na to są bardzo długie okresy gwarancyjne, których nie spotkasz kupując zwykły, tani i chiński grill.

Marka Weber oferuje aż do 10 lat gwarancji na wysokiej jakości grille gazowe.

Jedną z najważniejszych cech, jakie powinny charakteryzować dobry grill według marki Weber jest bezpieczeństwo. Każdy model, zanim zostanie dopuszczony do powszechnej sprzedaży jest testowany i certyfikowany przez niezależne organizacje, które mają do tego uprawnienia.

Grillowanie z grillami Weber ma być czystą przyjemnością i rodzinną ucztą, która nie zagraża zdrowiu i życiu. Dlatego bezpieczeństwo to podstawa.

Drugim, rozpoznawczym znakiem grilla marki Weber jest pokrywa. To zdejmowana pokrywa zrewolucjonizowała świat grillowania – zarówno profesjonalnego, jak i domowego (amatorskiego). Dzięki niej można osiągać najlepsze wyniki pieczenia.

Bez wątpienia ponad 60 lat doświadczeń i miliony sprzedanych modeli na całym świecie mogą świadczyć o profesjonalizmie i wysokim poziomie wiedzy wśród specjalistów marki Weber – od projektantów, po testerów czy specjalistów od sprzedaży.

Grille gazowe marki Weber

Są doskonałym sprzętem do grillowania na miarę profesjonalnych kucharzy. Nie bez powodu są też przez nich używane. W bardzo szybki i bezpieczny sposób pozwalają uzyskać wysokie temperatury, przy równomiernym nagrzaniu rusztu i wnętrza grilla. Zastosowanie specjalnego rodzaju stali pozwala cieszyć się pieczonym mięsem, które smakuje praktycznie tak samo, jak jedzenie pieczone na grillu węglowym.

Grille gazowe marki Weber to produkty dla osób, które cenią sobie czas, wygodę i czystość.

Grille elektryczne marki Weber

Sprawdzi się w pomieszczeniach zamkniętych, przystosowanych do grillowania. Grille elektryczne Weber są wyposażane również w pokrywy, które pozwalają uzyskać lepsze wyniki pieczenia.

Nie rozgrzewają się tak szybko, jak grille gazowe, aczkolwiek zastosowanie takich samych rusztów i stali pozwala na równomierne i dokładne pieczenie. Często dużych rozmiarów, sprawdzą się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest grillowanie wielu sztuk mięsa w jednym czasie.

Grille węglowe marki Weber

Grille węglowe marki Weber to coś, od czego zaczęła się przygoda rodzinnej, amerykańskiej firmy. To klasyka, która doskonale sprawdza się domowych ogrodach i na piknikach. Korzystanie z grilla węglowego jest zarezerwowane dla osób, które nie boją się wybrudzić i poczuć zapach węgla na własnym ciele.

Grillowanie na grillu węglowym pozwala cieszyć się wyjątkowym aromatem i smakiem przygotowywanych potraw, co ciężko jest uzyskać w identycznym stopniu przy użyciu grilla elektrycznego lub gazowego.

 

Ważne informacje – zanim zakupisz swój wymarzony grill

My, jako sprzedawcy kultowych i sprawdzonych grillów marki Weber staramy się wiedzieć o nich wszystko. Dzięki temu możemy fachowo doradzić i pomóc.

Nie jest tajemnicą, że sztuka grillowania nie jest nam samym, w codziennym życiu.

Kupując grill marki Weber masz pewność, że kupujesz sprzęt na lata. Można śmiało rzec, że jest to pewnego rodzaju inwestycja, która szybko się zwróci. Decydując się na wysokiej klasy grill będziesz zadowolony z jakości przyrządzanych produktów oraz przede wszystkim ze smaku.

W naszej ofercie znajdziesz grille zarówno dla niewielkich rodzin, jak i sprzęt przystosowany do większych grup ludzi, gdzie na raz niezbędna jest większa powierzchnia do grillowania.

Bez znaczenia, jaka metoda grillowania Cię interesuje (bezpośrednia czy pośrednia) – każdy rodzaj grilla spełni tu swoją rolę idealnie. Sztuką jest tylko umiejętne umieszczenie węgla lub odpalenie konkretnych palników.

Dla pełnego zadowolenia z grillowania zalecamy stosowanie najwyższej jakości węgla drzewnego lub brykietu, który znamy. Dzięki temu przygotowanie mięsa, ryb czy warzyw będzie dziecinnie proste.