Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Infolinia: +48 506 807 708

Gourmet BBQ – grilluj jak chcesz i co chcesz

18-04-2016

Kto z nas nie chciałby mieć nieograniczonych możliwości grillowania i przyrządzenia każdej potrawy, jaka akurat przyjdzie do głowy? Masz ochotę na stek – proszę bardzo! A może pizza – nic prostszego! Krewetki, warzywa, hamburgery? Oczywiście! Aby móc cieszyć się możliwością przygotowywania każdej potrawy na grillu wystarczy system Gourmet BBQ od firmy Weber. Dzięki dwuczęściowemu rusztowi oraz serii akcesoriów, niemożliwe jeśli chodzi o grillowanie przestanie istnieć, a Ty otrzymasz możliwość przygotowania każdego dania, jakie tylko Ci się zamarzy.

 

Akcesoria Gourmet BBQ

 

 

Podstawą całego systemu jest grill Master-Touch GBS, w którym umieścić możemy jedno z siedmiu dodatkowych narzędzi wyprodukowanych przez Weber. Każde z nich daje nam inne możliwości grillowania i pozwoli przyrządzić różne dania – wystarczy zaopatrzyć się w nie i zainstalować.

 

Pierwszym akcesorium Gourmet BBQ jest Sear Grate, przeznaczony do przygotowywania steków. Dzięki niemu możliwe jest przyrządzenie soczystego i aromatycznego mięsa – wkład został wykonany z żeliwa, a jego powierzchnia pokryta została porcelanową emalią. Dzięki temu jest bardzo trwały i pozwala na uzyskiwanie doskonałych efektów smakowych, nawet osobom, które nie posiadają dużego doświadczenia w przygotowywaniu grillowanych potraw.

 

Kolejnym wkładem jest specjalny kamień do pizzy, dzięki któremu można przygotowywać również inne smakołyki – w tym chleba czy zapiekanek. Dzięki pochłanianiu wilgoci, kamień umożliwi nam przygotowanie chrupiącej pizzy. Równie przydatna jest patelnia, idealna do przygotowywania ryb czy kurczaka. Do głębokiego smażenia posłuży natomiast wok, który dzięki dużej powierzchni, daje nam możliwość przygotowywania kilku produktów jednocześnie. Wok to doskonałe narzędzie do grillowania potraw kuchni azjatyckiej.

 

A co z miłośnikami szaszłyków czy kurczaka z rożna? Tutaj Weber również wychodzi naprzeciw potrzebom swoich Klientów, oferując specjalne szpikulce oraz stojaki, dzięki którym bezproblemowo i szybko przyrządzisz swoje ulubione danie. Dzięki dużej liczbie akcesoriów, łatwo znaleźć te najbardziej odpowiadające indywidualnym potrzebom – jako miłośnik różnorodnych dań z grilla polecam każde z dostępnych w ofercie Weber rozwiązań – przede wszystkim dlatego, że są bardzo funkcjonalne i stanowią inwestycję na lata.

 

 

Inne akcesoria Weber

 

Akcesoria do systemu Gourmet BBQ to oczywiście nie wszystkie, jakie przygotował producent. Nie posiadając grilla Master-Touch GBS, ale inne urządzenie, również można liczyć na zróżnicowane akcesoria, dzięki którym przygotujesz rozm

 

aite dania i będziesz mógł delektować się ich wyjątkowym smakiem. Polecam między innymi prasę do hamburgerów, dzięki czemu kotlety będą miały taki sam rozmiar i wagę, kosze i ruszty umożliwiające grillowanie wielopoziomowe, specjalne kosze do grillowania ryb i warzyw oraz rożen obrotowy. Wybór jest bardzo duży, dlatego każdy miłośnik grillowania zyskuje niemal nieograniczone możliwości – warto sprawdzić, która z propozycji będzie odpowiednia dla Ciebie.

Warto nam zaufać