Facebook

Flame Boss 400 Kamado SMOKER COMTROLLER Kit

  • Dodaj recenzję:
  • Numer katalogowy: 147211
  • Dostępność: ODBIÓR TYLKO W SKLEPIE STACJONARNYM
  • Cena brutto: 990,00 zł
  • szt.

Flame Boss 400 Kamado - WiFi Smoker Controller Kit

 

Pasuje do grillów węglowych i wędzarek  Kamado:
Kamado Joe - wszystkie rozmiary
Grille Primo - wszystkie rozmiary
Saffire Grill & Smoker
Vision Grille Classic
Broil King Keg - 2000 i 4000
Char-Griller AKORN Kamado

 

Zawiera technologię Wi-Fi w dmuchawie, aby w kompaktowy i skuteczny sposób regulować temperaturę grilla.
Cała konfiguracja urządzenia, od konfiguracji Wi-Fi po ustawienia temperatury mięsa, jest w pełni kontrolowana z aplikacji mobilnej Flame Boss na iOS i Androida

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU - Prosta konfiguracja urządzenia w połączeniu z niezrównaną obsługą klienta gwarantuje płynne działanie.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA - Opatentowane oprogramowanie i dmuchawa o zmiennej prędkości zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury. Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home do sterowania poleceniami głosowymi.

ALARMY I OSTRZEŻENIA - Ustaw alarmy dla żądanego czasu gotowania i wewnętrznej temperatury mięsa. Otrzymuj powiadomienia tekstowe, jeśli temperatura gotowania jest zbyt wysoka lub niska lub gdy gotowanie jest zakończone.

PULPIT ONLINE -  Monitoruj temperaturę w wędzarni i potrawie oraz zmieniaj temperaturę w wędzarni za pomocą telefonu, tabletu lub komputera. Ustaw alarm dla  mięsa, aby automatycznie obniżał temperaturę w wędzarni po osiągnięciu żądanej temperatury mięsa, aby utrzymać ciepło potrawy, a nawet wyślij do siebie wiadomość tekstową, gdy mięso osiągnie żądaną temperaturę. Połącz się z dowolnym urządzeniem wyposażonym w przeglądarkę - bez instalowania oprogramowania.

ZESTAW ZAWIERA - kontroler WiFi ze zintegrowanymi adapterami grilla z dmuchawą 12 CFM, (1) wysokotemperaturową sondę do mięsa, (1) wysokotemperaturową sondę dolną i zasilacz.

GRILLE WEBER – PRECYZJA I TRADYCJA W TWOIM ZASIĘGU

Oficjalny sklep internetowy Top-Grille.pl z produktami Weber Polska to firma, która już od 65 lat dba o to, by Twój grill był bezpieczny i spełniał swoje funkcje. Stawiamy na prostotę i wydajność. Szanujemy Twój czas i nie szukamy skomplikowanych rozwiązań. Uważamy, że nie trzeba zmieniać czegoś, co działa dobrze.

Odwiedź nasz salon wirtualnie!

 

Polecane artykuły Wszystkie artykuły

Blog

Co na grilla zamiast mięsa? Zainspiruj się z nami!

Co na grilla zamiast mięsa? Zainspiruj się z nami!

13-01-2023
Zastanawiasz się, co na grilla zamiast mięsa? To pytanie często pojawia się w wielu głowach, szczególnie w sezonie majówkowym i wakacyjnym. Niestety zdarza się, że osoby niejedzące mięsa czują się niekomfortowo, kiedy na spotkaniu podawane są głównie produkty mięsne. Dlatego,... Więcej
Nietypowe dania z grilla – pomysły, które Cię zaskoczą!

Nietypowe dania z grilla – pomysły, które Cię zaskoczą!

13-01-2023
Masz wrażenie, że w sezonie letnim grillujesz tylko kiełbasę i karkówkę? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, ten artykuł pomoże Ci się zainspirować i zmienić przyzwyczajenia. Na grillu możesz przygotować nie tylko popularne produkty mięsne – istnieje wiele innych pomysłów na... Więcej
Grillowanie piersi z kurczaka dla początkujących

Grillowanie piersi z kurczaka dla początkujących

13-01-2023
Chcesz przyrządzić pyszną pierś z kurczaka, ale nie masz dużego doświadczenia w grillowaniu? Podpowiemy, jakich przypraw i marynat użyć, aby była soczysta i smaczna. Zachwyć gości niesamowitym smakiem. Zobacz, jak przyrządzić pierwszej klasy mięso z piersi kurczaka na grillu! Więcej
Wszystkie artykuły