Facebook

Flame Boss 400 Kamado SMOKER COMTROLLER Kit

  • Dodaj recenzję:
  • Numer katalogowy: 147211
  • Kod producenta: 851247005248
  • Dostępność: Brak
  • Darmowa dostawa
  • Cena brutto: 990,00 zł
  • szt.

Flame Boss 400 Kamado - WiFi Smoker Controller Kit

 

Pasuje do grillów węglowych i wędzarek  Kamado:
Kamado Joe - wszystkie rozmiary
Grille Primo - wszystkie rozmiary
Saffire Grill & Smoker
Vision Grille Classic
Broil King Keg - 2000 i 4000
Char-Griller AKORN Kamado

 

Zawiera technologię Wi-Fi w dmuchawie, aby w kompaktowy i skuteczny sposób regulować temperaturę grilla.
Cała konfiguracja urządzenia, od konfiguracji Wi-Fi po ustawienia temperatury mięsa, jest w pełni kontrolowana z aplikacji mobilnej Flame Boss na iOS i Androida

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU - Prosta konfiguracja urządzenia w połączeniu z niezrównaną obsługą klienta gwarantuje płynne działanie.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA - Opatentowane oprogramowanie i dmuchawa o zmiennej prędkości zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury. Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home do sterowania poleceniami głosowymi.

ALARMY I OSTRZEŻENIA - Ustaw alarmy dla żądanego czasu gotowania i wewnętrznej temperatury mięsa. Otrzymuj powiadomienia tekstowe, jeśli temperatura gotowania jest zbyt wysoka lub niska lub gdy gotowanie jest zakończone.

PULPIT ONLINE -  Monitoruj temperaturę w wędzarni i potrawie oraz zmieniaj temperaturę w wędzarni za pomocą telefonu, tabletu lub komputera. Ustaw alarm dla  mięsa, aby automatycznie obniżał temperaturę w wędzarni po osiągnięciu żądanej temperatury mięsa, aby utrzymać ciepło potrawy, a nawet wyślij do siebie wiadomość tekstową, gdy mięso osiągnie żądaną temperaturę. Połącz się z dowolnym urządzeniem wyposażonym w przeglądarkę - bez instalowania oprogramowania.

ZESTAW ZAWIERA - kontroler WiFi ze zintegrowanymi adapterami grilla z dmuchawą 12 CFM, (1) wysokotemperaturową sondę do mięsa, (1) wysokotemperaturową sondę dolną i zasilacz.

GRILLE WEBER – PRECYZJA I TRADYCJA W TWOIM ZASIĘGU

Oficjalny sklep internetowy Top-Grille.pl z produktami Weber Polska to firma, która już od 65 lat dba o to, by Twój grill był bezpieczny i spełniał swoje funkcje. Stawiamy na prostotę i wydajność. Szanujemy Twój czas i nie szukamy skomplikowanych rozwiązań. Uważamy, że nie trzeba zmieniać czegoś, co działa dobrze.

Odwiedź nasz salon wirtualnie!

 

Polecane artykuły Wszystkie artykuły
Jak ubrać się na grilla?

Jak ubrać się na grilla?

04-07-2022
Grillowanie to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie ciepłego, letniego wieczoru. Znaczna część z nas już od wczesnej wiosny nie może doczekać się momentu, w którym sięgnie po swój grillowy sprzęt i zaprosi gości do wspólnego biesiadowania. Jednak, gdy już nadejdzie... więcej
Top 10 najlepszych sałatek na grilla! Sprawdź, co zaserwować swoim gościom

Top 10 najlepszych sałatek na grilla! Sprawdź, co zaserwować swoim gościom

29-03-2022
Kiedy tylko na dworze robi się ciepło, szukamy okazji, żeby rozpocząć sezon grillowy. Nic w tym dziwnego! Grillowanie to niezwykle przyjemna forma spędzania wolnego czasu. Nie ważne czy wybierzesz grille gazowe, grille elektryczne, czy grille węglowe – słoneczna pogoda, grono... więcej
Jak przygotować polędwiczki wieprzowe z grilla? Poznaj nasze propozycje!

Jak przygotować polędwiczki wieprzowe z grilla? Poznaj nasze propozycje!

06-12-2021
Mięso wieprzowe dzięki swojej teksturze i bogatej palecie smakowej może być przyrządzane na wiele różnych sposobów. Ponieważ jest dość tłuste, doskonale sprawdzi się podczas pieczenia w wysokiej temperaturze na grillu, wytapiając nadmiar zbędnego tłuszczyku i nie tracąc przy tym... więcej