Facebook

Flame Boss 400-WiFi Smoker Controller Kit Universal

  • Dodaj recenzję:
  • Numer katalogowy: 1209
  • Kod producenta: 851247005248
  • Dostępność: JEST WYSYŁKA 24H
  • Darmowa dostawa
  • Cena brutto: 899,00 zł
  • szt.

Flame Boss 400-WiFi Smoker Controller Kit

 

Zawiera technologię Wi-Fi w dmuchawie, aby w kompaktowy i skuteczny sposób regulować temperaturę grilla.
Cała konfiguracja urządzenia, od konfiguracji Wi-Fi po ustawienia temperatury mięsa, jest w pełni kontrolowana z aplikacji mobilnej Flame Boss na iOS i Androida

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU - Prosta konfiguracja urządzenia w połączeniu z niezrównaną obsługą klienta gwarantuje płynne działanie.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA - Opatentowane oprogramowanie i dmuchawa o zmiennej prędkości zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury. Kompatybilny z Amazon Alexa i Google Home do sterowania poleceniami głosowymi.

ALARMY I OSTRZEŻENIA - Ustaw alarmy dla żądanego czasu gotowania i wewnętrznej temperatury mięsa. Otrzymuj powiadomienia tekstowe, jeśli temperatura gotowania jest zbyt wysoka lub niska lub gdy gotowanie jest zakończone.

PULPIT ONLINE -  Monitoruj temperaturę w wędzarni i potrawie oraz zmieniaj temperaturę w wędzarni za pomocą telefonu, tabletu lub komputera. Ustaw alarm dla  mięsa, aby automatycznie obniżał temperaturę w wędzarni po osiągnięciu żądanej temperatury mięsa, aby utrzymać ciepło potrawy, a nawet wyślij do siebie wiadomość tekstową, gdy mięso osiągnie żądaną temperaturę. Połącz się z dowolnym urządzeniem wyposażonym w przeglądarkę - bez instalowania oprogramowania.

ZESTAW ZAWIERA - kontroler WiFi ze zintegrowanymi adapterami grilla z dmuchawą 12 CFM, (1) wysokotemperaturową sondę do mięsa, (1) wysokotemperaturową sondę dolną i zasilacz.

GRILLE WEBER – PRECYZJA I TRADYCJA W TWOIM ZASIĘGU

Oficjalny sklep internetowy Top-Grille.pl z produktami Weber Polska to firma, która już od 65 lat dba o to, by Twój grill był bezpieczny i spełniał swoje funkcje. Stawiamy na prostotę i wydajność. Szanujemy Twój czas i nie szukamy skomplikowanych rozwiązań. Uważamy, że nie trzeba zmieniać czegoś, co działa dobrze.

Odwiedź nasz salon wirtualnie!

 

Polecane artykuły Wszystkie artykuły
Sezon na szparagi. Jak przygotować szparagi na grilla?

Sezon na szparagi. Jak przygotować szparagi na grilla?

19-07-2021
Szukasz ciekawego sposobu na urozmaicenie swoich grillowych potraw? Nie tylko papryka i bakłażan sprawdzą się idealnie na ruszt. Jedną z popularniejszych propozycji ostatnich sezonów są szparagi! Smaczne, bardzo zdrowie i przede wszystkim niezwykle łatwe w przygotowaniu. Sprawdź, jak... więcej
Co jest potrzebne na grilla? Sprawdź, jak zorganizować perfekcyjny grill nad jeziorem!

Co jest potrzebne na grilla? Sprawdź, jak zorganizować perfekcyjny grill nad jeziorem!

13-07-2021
Piękne widoki, bliskość natury i sprzyjająca pogoda, a to wszystko w akompaniamencie wyśmienitej kuchni. Grillowanie na łonie natury połączone z aktywnym wypoczynkiem to jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzanie czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Koniecznie sprawdź, w co... więcej
Najlepsze marynaty do karkówki na grilla

Najlepsze marynaty do karkówki na grilla

02-04-2021
Zbliżająca się wiosna i lato to doskonała okazja do rozpoczęcia sezonu na grille. Wśród tradycyjnych kiełbasek i kaszanki na ruszcie nie powinno również zabraknąć aromatycznej karkówki. Jej przygotowanie wymaga wcześniejszego zamarynowania, dzięki czemu mięso jest zdrowsze oraz... więcej