Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Infolinia: +48 506 807 708

Meat Mitch

Produkt chwilowo niedostępny
Meat Mitch  White Sauce WHOMP!
Nowości
Produkt chwilowo niedostępny
Meat Mitch  Steer Season Rub
Nowości
Produkt chwilowo niedostępny
Meat Mitch  Naked Seas'ning
Nowości
Produkt chwilowo niedostępny
Meat Mitch  Competition WHOMP! Rub

Meat Mitch

Meat Mitch to drużyna barbecue, która zdobyła mistrzostwo świata z siedzibą w Kansas City. Po ponad dekadzie doskonalenia swojego rzemiosła, Mitch i jego ekipa pasjonatów grillowania weszli z determinacją w tworzenie własnej unikalnej mieszanki przypraw i sosów, stworzonych specjalnie po to, aby zdobywać mistrzostwa i trofea... i zdobywali je! Teraz produkty Meat Mitch są używane w zawodach barbecue na terenie całych Stanów Zjednoczonych i na świecie - są uwielbiane w Paryżu, Australii, Szwajcarii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Kanadzie, w Nowej Szkocji... i sukcesy ciągle się mnożą!

Sukces tych wspaniałych smaków osiągnął swoje apogeum w nagrodzonym restauracji o odpowiedniej nazwie Char Bar Smoked Meats and Amusements, która zdobyła tytuł Najlepszej Nowej Restauracji w Kansas City w 2015 roku. Restauracja ta oferuje także jedno z największych placów zabaw barbecue na świeżym powietrzu na obszarze Midwest!

Nasza drużyna cieszy się również niezwykłym partnerstwem z drużyną baseballową World Champion Kansas City Royals, często przygotowując posiłki dla zawodników po meczach przez cały sezon!

To jest wasza okazja, aby Smakować nasze Doświadczenie i JEŚĆ TO, CO OCENIAJĄ SĘDZIOWIE!!! WHOMP!