Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Infolinia: +48 506 807 708

Grille elektryczne

Piękna pogoda, spotkania w gronie najbliższych i grillowanie – przepis na udane letnie chwile dla wielu z nas. Co jednak w sytuacji, kiedy nie mamy miejsca, żeby rozpalić grilla lub, co gorsza, skończył się sezon grillowy, a my czujemy niedosyt? Na ratunek przychodzą grille elektryczne. Dzięki nim można cieszyć się smakiem potraw z grilla w każdej sytuacji i przez cały rok. Sprawdź nasz sklep internetowy i wybierz grill elektryczny, który sprawi, że przyrządzanie potraw nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

Grill elektryczny – sposób na smaczne i zdrowe posiłki

Elektryczny grill wyposażony jest w element grzejny, który umożliwia łatwe przyrządzanie potraw, W przeciwieństwie do modeli gazowych lub opalanych węglem nie emituje do atmosfery żadnych pyłów ani gazów, dzięki temu może być z powodzeniem używany nie tylko na balkonie czy tarasie, ale także w domu i w mieszkaniu. Wystarczy mieć źródło zasilania sieciowego i można cieszyć się smakiem wspaniałych potraw. Grille elektrycznena balkon to także sposób na zdrowe posiłki (potrawy grillowane nie tracą aż tylu cennych składników odżywczych i są mniej kaloryczne niż ich smażone odpowiedniki). To dodatkowo idealne rozwiązanie dla osób, którym przeszkadza duszący dym. Grille elektryczne domowe to koniec z butlami gazowymi, podpałkami, węglem i czasochłonnymi przygotowaniami. Zarówno mały, jak i profesjonalny grill elektryczny wystarczy włączyć, ustawić pożądaną temperaturę i poczekać chwilę, aż wszystko będzie gotowe.

Łatwe do utrzymania w czystości grille elektryczne

Dostępne w naszej ofercie grille elektryczne Weber są bardzo proste w rozmontowywaniu, a co się z tym wiąże, także łatwe w czyszczeniu. W zależności od rodzaju – grille mogą być wykonane z emaliowanej stali nierdzewnej, a także mogą być wyposażone w system odprowadzania tłuszczu. Elementy grilla elektrycznego mogą być przystosowane do mycia w zmywarce. Decydując się na konkretny model, warto sprawdzić jego szczegółową specyfikację techniczną. To, na co także lepiej zwrócić uwagę, to rozmiar powierzchni roboczej. Małe grille elektryczne będą odpowiednie dla jednej lub dwóch osób, dlatego, jeżeli mamy w planach grillować w większym towarzystwie, warto rozpatrzyć większe modele. Mały grill elektryczny możesz zabrać ze sobą wszędzie, dodatkowo jest łatwy w przechowywaniu i zmieści się do zwykłej szafki kuchennej. Profesjonalne grille elektryczne mają zdecydowanie większe wymiary i z wyglądu przypominają grille gazowe i węglowe. Posiadają też stojak i wygodne półki, na których można trzymać jedzenie gotowe do przyrządzenia.

Wybierz profesjonalne grille elektryczne ze sklepu Top-Grille!

Grill elektryczny Weber to produkt, obok którego nie można przejść obojętnie – wysoka jakość, nowoczesny design i precyzyjne wykonanie. Profesjonalizm w każdym centymetrze. Grille elektryczne, dzięki swoim zaletom stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Sprawdzą się nie tylko w przypadku, kiedy nie ma miejsca, na rozpalenie tradycyjnego grilla, ale także w sytuacji, kiedy pogoda nie dopisuje (mogą być używane przez cały rok w pomieszczeniach). Grill elektryczny może być włączony w dowolnym miejscu, w którym jest dostęp do prądu. To prosty i szybki sposób na zdrowe i smaczne jedzenie. 

Grille w zależności od modelu mają różną moc (im wyższa, tym szybsze grillowanie) i mogą być wyposażone w dodatkowe opcje takie jak termometr, cyfrowy wyświetlacz, termostat, system zapobiegający nadmiernemu nagrzewaniu się czy nienagrzewający się uchwyt. Warto wiedzieć, że grille elektryczne, wbrew krążącym mitom, są tańsze w eksploatacji (szczególnie w przypadku jednej czy dwóch osób). Koszty zakupu podpałek czy brykietu przeważają nad ceną zużytej energii elektrycznej. Profesjonalne grille elektryczne wyglądem przypominają klasyczne grille węglowe lub grille gazowe

Zastanów się, jakie masz potrzeby i oczekiwania i sprawdź naszą szeroką ofertę grilli elektrycznych. Mamy zarówno mniejsze modele idealne na balkon, jak i duże grille, które sprawdzą się w ogrodzie lub na dużym tarasie. Dzięki tym produktom możesz cieszyć się smakiem grillowanych potraw przez cały rok! Chcesz sprawdzić inne opcje? Może zainteresują Cię grille na pelet.