Facebook

Który grill wybrać?

Grille Weber – wyrafinowana jakość

Na rynku istnieje duża liczba grilli, które optycznie wyglądają tak, jak nasze grille, lecz jakościowo nie można ich ze sobą porównać. Grille Weber są bardzo trwałe i wytrzymałe jeśli chodzi o konstrukcję, pokrywę, kocioł jak również wszystkie części wewnętrzne takie jak palniki, zapłony i systemy czyszczące.

 

Stal i emalia trwale powiązane

Na wykonanie pokrywy i kotła używana jest wysokiej jakości, gruba stal niskowęglowa, która w temperaturze 870 stopni C doskonale łączy się z emalią. Dzięki zastosowaniu metody elektrostatycznej, możliwe jest precyzyjne dopasowanie powłoki emalii do grubości stali, co gwarantuje równomierne rozciąganie i kurczenie się blachy i emalii podczas podgrzewania i chłodzenia grilla. Stąd odpryskiwanie emalii z powodu temperatury jest niemożliwe. Gwarantujemy optymalne odbicie ciepła i najlepszą ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Kolejnym przykładem konsekwentnego stosowania materiałów wysokiej jakości są ruszty Webera. w przypadku grilli węglowych zarówno ruszty do palenia i pieczenia są wykonane z masywnej stali. Ruszty są dodatkowo chromowane bądź wykonane ze stali nierdzewnej. Natomiast ruszty w grillach gazowych wykonane są z żeliwa i pokryte zostały emalią, bądź wyprodukowane zostały z masywnej stali nierdzewnej. Grille modelu Q wyposażone są w ruszt żeliwny pokryty porcelanową emalią (wyjątek stanowią ruszty w grillach elektrycznych)

 

Najbardziej znaczące łączenia w grillach zostały zespawane lub zmontowane

Zalety: mniejszy wysiłek przy montażu oraz lepsza odporność na korozję, niż w przypadku połączeń śrubami.

 

Bezpieczeństwo od samego początku

Wszystkie części doprowadzające gaz są w grillach Weber już zmontowane. Co zaoszczędza czas na ich zmontowanie, a równocześnie zwiększa bezpieczeństwo. Użytkownik nie może pomylić i źle wbudować żadnych ważnych dla bezpieczeństwa części. Każdy grill gazowy jest testowany w fabryce na funkcjonalność i jakość płomienia.

 

Jakość pozostająca na tym samym poziomie

Bezpieczeństwo konsumentów zajmuje w naszej firmie pierwsze miejsce. W związku z czym nie opieramy się na próbach wyrywkowych produktów i materiałów, tylko przeprowadzamy wiele różnorodnych kontroli, również przy zakupionych materiałach. Każda kontrola przyjęcia towaru zawiera badanie materiału i ich funkcjonalności. Przed zapakowaniem produktów każdy grill ma dodatkowe oględziny. Wszystkie grille gazowe mają jeszcze raz sprawdzany zapłon, jakość płomienia i szczelność. Produkty z awarią np. wyciekiem gazu są zatem wykluczone i wyłączone z każdej wysyłki. Stała jakość wszystkich części grilla jest przez nas gwarantowana.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości grillów Weber i dlatego też dajemy do 25 lat gwarancji na nasze produkty. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie gwarancja Weber.

Polecane artykuły Wszystkie artykuły
Jak ubrać się na grilla?

Jak ubrać się na grilla?

04-07-2022
Grillowanie to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na spędzenie ciepłego, letniego wieczoru. Znaczna część z nas już od wczesnej wiosny nie może doczekać się momentu, w którym sięgnie po swój grillowy sprzęt i zaprosi gości do wspólnego biesiadowania. Jednak, gdy już nadejdzie... więcej
Top 10 najlepszych sałatek na grilla! Sprawdź, co zaserwować swoim gościom

Top 10 najlepszych sałatek na grilla! Sprawdź, co zaserwować swoim gościom

29-03-2022
Kiedy tylko na dworze robi się ciepło, szukamy okazji, żeby rozpocząć sezon grillowy. Nic w tym dziwnego! Grillowanie to niezwykle przyjemna forma spędzania wolnego czasu. Nie ważne czy wybierzesz grille gazowe, grille elektryczne, czy grille węglowe – słoneczna pogoda, grono... więcej
Jak przygotować polędwiczki wieprzowe z grilla? Poznaj nasze propozycje!

Jak przygotować polędwiczki wieprzowe z grilla? Poznaj nasze propozycje!

06-12-2021
Mięso wieprzowe dzięki swojej teksturze i bogatej palecie smakowej może być przyrządzane na wiele różnych sposobów. Ponieważ jest dość tłuste, doskonale sprawdzi się podczas pieczenia w wysokiej temperaturze na grillu, wytapiając nadmiar zbędnego tłuszczyku i nie tracąc przy tym... więcej