Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Infolinia: +48 506 807 708

Który grill wybrać?

Grille Weber – wyrafinowana jakość

Na rynku istnieje duża liczba grilli, które optycznie wyglądają tak, jak nasze grille, lecz jakościowo nie można ich ze sobą porównać. Grille Weber są bardzo trwałe i wytrzymałe jeśli chodzi o konstrukcję, pokrywę, kocioł jak również wszystkie części wewnętrzne takie jak palniki, zapłony i systemy czyszczące.

 

Stal i emalia trwale powiązane

Na wykonanie pokrywy i kotła używana jest wysokiej jakości, gruba stal niskowęglowa, która w temperaturze 870 stopni C doskonale łączy się z emalią. Dzięki zastosowaniu metody elektrostatycznej, możliwe jest precyzyjne dopasowanie powłoki emalii do grubości stali, co gwarantuje równomierne rozciąganie i kurczenie się blachy i emalii podczas podgrzewania i chłodzenia grilla. Stąd odpryskiwanie emalii z powodu temperatury jest niemożliwe. Gwarantujemy optymalne odbicie ciepła i najlepszą ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Kolejnym przykładem konsekwentnego stosowania materiałów wysokiej jakości są ruszty Webera. w przypadku grilli węglowych zarówno ruszty do palenia i pieczenia są wykonane z masywnej stali. Ruszty są dodatkowo chromowane bądź wykonane ze stali nierdzewnej. Natomiast ruszty w grillach gazowych wykonane są z żeliwa i pokryte zostały emalią, bądź wyprodukowane zostały z masywnej stali nierdzewnej. Grille modelu Q wyposażone są w ruszt żeliwny pokryty porcelanową emalią (wyjątek stanowią ruszty w grillach elektrycznych)

 

Najbardziej znaczące łączenia w grillach zostały zespawane lub zmontowane

Zalety: mniejszy wysiłek przy montażu oraz lepsza odporność na korozję, niż w przypadku połączeń śrubami.

 

Bezpieczeństwo od samego początku

Wszystkie części doprowadzające gaz są w grillach Weber już zmontowane. Co zaoszczędza czas na ich zmontowanie, a równocześnie zwiększa bezpieczeństwo. Użytkownik nie może pomylić i źle wbudować żadnych ważnych dla bezpieczeństwa części. Każdy grill gazowy jest testowany w fabryce na funkcjonalność i jakość płomienia.

 

Jakość pozostająca na tym samym poziomie

Bezpieczeństwo konsumentów zajmuje w naszej firmie pierwsze miejsce. W związku z czym nie opieramy się na próbach wyrywkowych produktów i materiałów, tylko przeprowadzamy wiele różnorodnych kontroli, również przy zakupionych materiałach. Każda kontrola przyjęcia towaru zawiera badanie materiału i ich funkcjonalności. Przed zapakowaniem produktów każdy grill ma dodatkowe oględziny. Wszystkie grille gazowe mają jeszcze raz sprawdzany zapłon, jakość płomienia i szczelność. Produkty z awarią np. wyciekiem gazu są zatem wykluczone i wyłączone z każdej wysyłki. Stała jakość wszystkich części grilla jest przez nas gwarantowana.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości grillów Weber i dlatego też dajemy do 25 lat gwarancji na nasze produkty. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie gwarancja Weber.