Facebook

Który grill wybrać?

Grille Weber – wyrafinowana jakość

Na rynku istnieje duża liczba grilli, które optycznie wyglądają tak, jak nasze grille, lecz jakościowo nie można ich ze sobą porównać. Grille Weber są bardzo trwałe i wytrzymałe jeśli chodzi o konstrukcję, pokrywę, kocioł jak również wszystkie części wewnętrzne takie jak palniki, zapłony i systemy czyszczące.

 

Stal i emalia trwale powiązane

Na wykonanie pokrywy i kotła używana jest wysokiej jakości, gruba stal niskowęglowa, która w temperaturze 870 stopni C doskonale łączy się z emalią. Dzięki zastosowaniu metody elektrostatycznej, możliwe jest precyzyjne dopasowanie powłoki emalii do grubości stali, co gwarantuje równomierne rozciąganie i kurczenie się blachy i emalii podczas podgrzewania i chłodzenia grilla. Stąd odpryskiwanie emalii z powodu temperatury jest niemożliwe. Gwarantujemy optymalne odbicie ciepła i najlepszą ochronę przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Kolejnym przykładem konsekwentnego stosowania materiałów wysokiej jakości są ruszty Webera. w przypadku grilli węglowych zarówno ruszty do palenia i pieczenia są wykonane z masywnej stali. Ruszty są dodatkowo chromowane bądź wykonane ze stali nierdzewnej. Natomiast ruszty w grillach gazowych wykonane są z żeliwa i pokryte zostały emalią, bądź wyprodukowane zostały z masywnej stali nierdzewnej. Grille modelu Q wyposażone są w ruszt żeliwny pokryty porcelanową emalią (wyjątek stanowią ruszty w grillach elektrycznych)

 

Najbardziej znaczące łączenia w grillach zostały zespawane lub zmontowane

Zalety: mniejszy wysiłek przy montażu oraz lepsza odporność na korozję, niż w przypadku połączeń śrubami.

 

Bezpieczeństwo od samego początku

Wszystkie części doprowadzające gaz są w grillach Weber już zmontowane. Co zaoszczędza czas na ich zmontowanie, a równocześnie zwiększa bezpieczeństwo. Użytkownik nie może pomylić i źle wbudować żadnych ważnych dla bezpieczeństwa części. Każdy grill gazowy jest testowany w fabryce na funkcjonalność i jakość płomienia.

 

Jakość pozostająca na tym samym poziomie

Bezpieczeństwo konsumentów zajmuje w naszej firmie pierwsze miejsce. W związku z czym nie opieramy się na próbach wyrywkowych produktów i materiałów, tylko przeprowadzamy wiele różnorodnych kontroli, również przy zakupionych materiałach. Każda kontrola przyjęcia towaru zawiera badanie materiału i ich funkcjonalności. Przed zapakowaniem produktów każdy grill ma dodatkowe oględziny. Wszystkie grille gazowe mają jeszcze raz sprawdzany zapłon, jakość płomienia i szczelność. Produkty z awarią np. wyciekiem gazu są zatem wykluczone i wyłączone z każdej wysyłki. Stała jakość wszystkich części grilla jest przez nas gwarantowana.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości grillów Weber i dlatego też dajemy do 25 lat gwarancji na nasze produkty. Więcej na ten temat mogą Państwo przeczytać na stronie gwarancja Weber.

Polecane artykuły Wszystkie artykuły

Blog

Co na grilla zamiast mięsa? Zainspiruj się z nami!

Co na grilla zamiast mięsa? Zainspiruj się z nami!

13-01-2023
Zastanawiasz się, co na grilla zamiast mięsa? To pytanie często pojawia się w wielu głowach, szczególnie w sezonie majówkowym i wakacyjnym. Niestety zdarza się, że osoby niejedzące mięsa czują się niekomfortowo, kiedy na spotkaniu podawane są głównie produkty mięsne. Dlatego,... Więcej
Nietypowe dania z grilla – pomysły, które Cię zaskoczą!

Nietypowe dania z grilla – pomysły, które Cię zaskoczą!

13-01-2023
Masz wrażenie, że w sezonie letnim grillujesz tylko kiełbasę i karkówkę? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, ten artykuł pomoże Ci się zainspirować i zmienić przyzwyczajenia. Na grillu możesz przygotować nie tylko popularne produkty mięsne – istnieje wiele innych pomysłów na... Więcej
Grillowanie piersi z kurczaka dla początkujących

Grillowanie piersi z kurczaka dla początkujących

13-01-2023
Chcesz przyrządzić pyszną pierś z kurczaka, ale nie masz dużego doświadczenia w grillowaniu? Podpowiemy, jakich przypraw i marynat użyć, aby była soczysta i smaczna. Zachwyć gości niesamowitym smakiem. Zobacz, jak przyrządzić pierwszej klasy mięso z piersi kurczaka na grillu! Więcej